Dokumenty, Newsy, Różności, Wywiady

Zaproszenie na galę Fight Exclusive Night 7 w Bydgoszczy!

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie zaprosić wszystkich kibiców, sympatyków Sztuk Walki, a fanów MMA i Kickboxingu w szczególności, na nasze kolejne wielkie wydarzenie jakim będzie gala FEN 7 w Bydgoszczy. Impreza odbędzie się w dniu 24-go kwietnia 2015 w hali „Artego Arena”, nazywanej też „Małą Łuczniczką” przy ulicy Toruńskiej 59.

fen 7

W kameralnym obiekcie wystąpią nasze największe gwiazdy, znane także miejscowej publiczności. Już wcześniej informowaliśmy, iż w jednej z walk wieczoru wystąpi najlepszy polski zawodnik formuły K-1, Tomasz Sarara, ale to nie koniec niespodzianek.
Ogromną atrakcją dla widzów będzie występ niezwykle szanowanego i lubianego w mieście nad Brdą wielokrotnego mistrza Polski w Kickboxingu, Łukasza Rambalskiego! Łukasz posiada olbrzymi autorytet i ma na koncie wielkie sukcesy sportowe.

Kolejnych zawodników oraz zawodniczki jacy zagoszczą na naszej imprezie przedstawimy wkrótce, ale już możemy zapowiedzieć udział utalentowanego i rewelacyjnego fightera MMA Roberta Rajewskiego jr., silnego jak tur i powracającego po kontuzji strongmana, Tyberiusza Kowalczyka czy mistrzyni świata w Kickboxingu, Marty Chojnoskiej, która stoczy trzeci pojedynek na zasadach K-1 w naszej organizacji.
Wkrótce możecie oczekiwać atrakcyjnych zestawień, w tym międzynarodowych i oczywiście ogromnej dawki emocji do jakiej przyzwyczaiła już sportową rzeszę kibiców organizacja Fight Exclusive Night. Nie zawiedziemy was i tym razem i już dziś warto wybrać się na to wydarzenie, do czego zresztą serdecznie namawiamy i zapraszamy.
Serdecznie zapraszamy!

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *