Newsy

Rolles Gracie rywalem Karola Bedorf na KSW 28

KSW ogłosiło rywala dla Karola “COCO” Bedorfa na zbliżającą się galę KSW 28: Fighters’ Den (4 października) – rywalem Karola został Rolles Gracie .
gracievsbedorf (fot. konfrontacja.com)

“Przedstawiciel legendarnej rodziny Gracie 36-letni Rolles Gracie będzie rywalem Karola Bedorfa w jego pierwszej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze ciężkiej, zaplanowanej na KSW 28: Fighters’ Den, 4 października w Szczecinie. Pojedynek, który będzie walką wieczoru gali, odbędzie się na dystansie trzech rund po pięć minut plus ewentualna pięciominutowa dogrywka.

Brazylijczyk, jak przystało na członka klanu, który istotnie przyczynił się do powstania sceny MMA w USA, Japonii i Brazylii, to znakomity specjalista od jiu jitsu. Rolles jest czterokrotny mistrz Panameryki w BJJ oraz finalista prestiżowych zawodów ADCC w 2007 roku. W dziesięciu zawodowych startach w MMA, zawodnik trenujący w Nowym Jorku, wygrywał ośmiokrotnie, za każdym przez poddanie i siedmiokrotnie w pierwszych rundach.
Dla Bedorfa będzie to pierwsza obrona tytułu wywalczonego we wrześniu zeszłego, kiedy to szczecinianin pokonał przez TKO w drugiej rundzie złotego medalistę olimpijskiego w judo Pawła Nastulę. Na pierwszej gali KSW w rodzinnym mieście reprezentanta Berserkers Team i Ankos Zapasy Poznań, „Coco” powalczy o piąte kolejne zwycięstwo. 30-latek jest niepokonany od 2011 roku.
Pierwszy występ członka rodziny pionierów MMA na polskiej ziemi i mistrzowski pojedynek w królewskiej kategorii to wydarzenie godne debiutu KSW w prawdziwym legowisku fighterów jakim jest stolica województwa zachodniopomorskiego.”

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *