Newsy

PROMMA 2 Bitwa o Częstochowę odwołane !

Fani MMA w naszym kraju będą srodze zawiedzeni ponieważ gala PROMMA 2, która miała się odbyć 15 listopada w Częstochowie została odwołana. Do naszej redakcji doszły informację (z dobrych źródeł), że przyczyną odwołania gali może być posypanie się rozpiski (chodzi głównie o osobę Tomasza Drwala). Pewnie lada dzień wszystko stanie się jasne. My ubolewamy nad tym, że wielu wartościowych zawodników straci szanse zawalczenia na PROMMAC 2 m.in. Michał Kita.
prommac2odwolane

Z powodów niezależnych od spółki PROMMAC, zostaliśmy zmuszeni do odwołania gali PROMMAC 2, która miała się odbyć 15 listopada w Częstochowie.
Postanowiliśmy podjąć tę trudną decyzję przede wszystkim w trosce o zawodników, którzy ciężko przygotowują się do swoich walk. Ogłoszenie tej informacji teraz, pozwoli im na znalezienie innej walki w podobnym terminie, w czym postaramy się też pomóc. W tym kontekście dalsze próby organizacji eventu wiązałyby się z ogromnym ryzykiem niepowodzenia, dlatego postanowiliśmy zachować się najbardziej fair, na ile jest to w takiej sytuacji możliwe, wobec ludzi, których dobro było dla nas najważniejsze. Liczymy na to, że zrozumiecie i uszanujecie tę decyzję. Przyszłość organizacji nie jest jeszcze znana, ale mamy nadzieję, że wrócimy silniejsi niż dotychczas.
Zarząd PROMMAC

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *