Federacja KSW ogłosiła rywala dla Marcina Różalskiego na galę KSW 28 Fighters’ Den został nim James “THE HAMMER” McSweeney. James pochodzi z Londynu i reprezentuje DRYSDALE JIU-JITSU. Ostatnią swoją walę stoczył na gali 2 maja 2014 na gali One FC 15 – Rise of Heroes, na której pokonał Chris’a Lokteff w pierwszej rundzie przez KO. W środku posta znajdziecie higlight James’a McSweeney’a
ksw28marcinrozalski

Pojedynek znakomitych kickbokserów to kolejna atrakcja dodana do karty walk KSW 28: Fighters’ Den. 4 października w Szczecinie w pojedynku w kategorii ciężkiej Marcin Różalski zmierzy się z doświadczonym Anglikiem Jamesem McSweeneyem.
33-latek urodzony w Londynie to zawodnik, który przeszedł podobną drogę w sportach walki jak „Różal”. McSweeney zaczynał jako utytułowany specjalista od muay thai i K-1, by w 2007 roku przejść do MMA. Podobnie jak poprzedni rywale płocczanina, Brytyjczyk znacznie góruje nad nim doświadczeniem, mając na swoim koncie już dwadzieścia cztery zawodowe pojedynki.

W trzynastu wygranych, „The Hammer” nokautował ośmiu rywali, a pięciu poddawał w parterze.
Dla niepokonanego w trzech ostatnich występach Różalskiego, pojedynek z McSweeneyem będzie kolejną wysoko postawioną poprzeczką w KSW. Charyzmatyczny zawodnik tak ocenia swojego rywala w dzisiejszym Super Expressie:
Nigdy nie wezmę walki z jakimś „balasem”, który potrafi się tylko pruć – mówi Różalski. Mój rywal powoduje u mnie niesamowite emocje sportowe. Walka z nim to dla mnie zaszczyt.
Kolejna bitwa wojny Marcina Różalskiego zapowiada się na ekscytującą batalię, a szczecińska publiczność na pewno doceni waleczność i umiejętności obu zawodników.

James “The Hammer” McSweeney Highlight

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Highlight, Newsy, Różności

Video Marcin Różalski vs. James McSweeney na KSW 28

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *