Newsy, Różności

Marcin Prachnio vs. Marcin Różalski – wyzwanie [update]

Marcin Różalski (5-2) ciągle nie zna swego rywala na galę KSW 28 która odbędzie się 4 października w Szczecinie. Postanowił na tej sytuacji skorzystać Marcin Prachnio (3-1), który rzucił w stronę Marcina Różalskiego i włodarzy KSW wyzwanie.
prachniomarcin
Na swoim profilu FB napisał:
Słyszałem, że KSW szuka przeciwnika dla Marcina Różalskiego. Jestem gotowy na pokazanie KSW, że potrafię wygrać z każdym przeciwnikiem w wadze półciężkiej, a tym razem mogę zgodzić się na walkę z Marcinem Różalskim w wadze ciężkiej. A może on się boi?!!
Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony Marcina Różalskiego, którego ostanie słowa tego “wyzwania” mogły zirytować (co nie jest wcale dziwne bo wiele walk w swym życiu stoczył). Oto odpowiedz Różala:
marcinrozalski
Posłuchaj piękny kawalerze. Jeżeli masz takie wielkie parcie na bicie się ze mną, to nie musimy czekać do KSW 28. Spakuj torbę, wklep sobie w nawigację Płock, ulica gwardii Ludowej 6 i przyjedź. Pokażę ci kochany „MMA by Różal”. Wejdziemy we dwóch, wyjdzie tylko jeden. Tego możesz być pewien. No, chyba że się boisz? 

Przejdź dzieciaku taką drogę jak ja i wtedy możesz pisać, że kogoś wyzywasz lub nie wyzywasz, bo na razie jak się chcesz wypromować na czyimś nazwisku, to zacząłeś bardzo ch*jowo. Jeżeli masz takie plany, trzeba było do mnie zadzwonić bezpośrednio a nie masturbować się na facebooku. Co do moich przeciwników na KSW, to bardzo cię przepraszam ale to nie ty będziesz mi ich ustalał.

Tak to bywa w tym świecie, że ludzie często chcą wypłynąć na sukcesie innych …
Pozostaje czekać co na te słowa odpowie Prachnio. Czy przyjedzie do Płocka ? Wątpię.

Marcin Prachnio odpowiada Marcinowi Różalskiemu:
“Jestem zawodowym sportowcem, nie ulicznym awanturnikiem. Możemy walczyć w każdej organizacji na świecie, niekoniecznie w KSW. Jednak wiem, że KSW szuka dla Ciebie przeciwnika, a ja jestem tu i teraz żeby przyśpieszyć jego wybór. To teraz zależy od Ciebie albo zaakceptujesz albo odrzucisz wyzwanie. Ja jestem gotowy! A Ty?”

Marcin Różalski na to: 
“Posłuchaj mnie par#wo, dla mnie jesteś zwykłym balasem nie sportowcem. Prujesz się k#rwa jeb@ny, że się boję z tobą bić, ale jak ja zapraszam abyś przyjechał do mnie się napierd@l@ć jak facet z jajami to się posrałaś. Na zawodowych ringach to ja mogę walczyć z zawodnikami, których cenię za doświadczenie i osiągnięcia, a nie z jakimiś kondonami, co się wzięli z dupy i na swoim pruciu się, chcą się wylansować na wielkie gwiazdy. Więc jedyne co mam ci do powiedzenia to ssij p@łę moim psom i nie poruszaj więcej tematu walki ze mną!”

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *