Newsy

Maciej Jewtuszko vs. Vaso “Psihopata” Bakocevic – już oficjalnie na KSW 28

Wspominaliśmy już dziś rano TUTAJ , że na KSW 28 dojdzie do pojedynku Maciejem Jewtuszko vs. Vaso “Psihopata” Bakocevic – właśnie Federacja KSW potwierdziła tę informację więc informujemy Was o tym już oficjalnie.
vasovsirokez

“Federacja KSW informuje, że Czarnogórzec Vaso Bakocevic (16-6-1, 5 KO, 6 Sub) spotka się w okrągłej klatce KSW z mistrzem KSW w wadze lekkiej Maciejem Jewtuszką (10-2, 5 KO, 5 Sub) w jednej z głównych walk KSW 28: Fighters’ Den, 4 października w Szczecinie. Pojedynek w limicie siedemdziesięciu kilogramów odbędzie się na dystansie trzech pięciominutowych rund, a jego stawką nie będzie pas mistrzowski.
Dla reprezentanta szczecińskiego klubu Berserkers Team będzie to pierwszy pojedynek po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami. Fani po raz ostatni widzieli „Irokeza” w akcji na KSW 21 w Warszawie, gdzie po znakomitej walce poddał Artura Sowińskiego w pierwszym pojedynku o pas KSW w wadze lekkiej. Przed własną publicznością Jewtuszko na pewno będzie chciał przypomnieć kibicom, że nie tylko jest jednym czołowych zawodników KSW, ale również jednym z najefektowniej walczących.

25-letni zawodnik o pseudonimie „Psychopata” również słynie z emocjonujących walk i prowokowania swoich rywali jeszcze przed walką. Bakocevic zwyciężał w czterech z ostatnich pięciu występach, a jedyną porażkę w ostatnim czasie poniósł z rąk innego zawodnika KSW Łukasza Chlewickiego.
KSW to największa organizacja w Europie, dla mnie to ogromy zaszczyt móc dla niej walczyć. Zawszę byłem fanem KSW i walczenie tutaj było moim celem. Teraz kiedy już mi się to udało, zostanę na długi czas – zapowiada Czarnogórzec.
Maciej to znakomity zawodnik z przeszłością w dużych organizacjach, ale to tylko mnie motywuje. Spodziewajcie się fajerwerków bo nie przyjeżdżam do Szczecina by przegrać. Polscy fani kojarzą mnie z szalonych walk z Polakami, ale to co czeka was 4 października będzie pięć razy bardziej zwariowane. Mogę wam to obiecać.
Znając usposobienie obu zawodników i ultra agresywny sposób walki, starcie lekkich to główny kandydat do najlepszej walki wieczoru gali KSW 28.”

źródło: konfrontacja com

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *