Newsy

KSW 30 – Federacja podała kolejnych zawodników.

Federacja KSW podała nazwiska kolejnych zawodników, którzy zawalczą na gali KSW 30.

Federacja KSW odkrywa kolejne nazwiska zawodników, którzy wystąpią na gali KSW 30, 21 lutego w Poznaniu. W głównej karcie kibice zobaczą dwóch poznańskich zawodników, jednego z największych talentów w polskim MMA Mateusza Gamrota (8-0, 2 KO, 2 Sub) oraz czołowego ciężkiego Michała Włodarka (6-0, 3 KO, 1 Sub).

KSW 30 Mateusz Gamrot

Reprezentujący poznański Ankos Zapasy Gamrot zmierzy się z jeszcze nieogłoszonym zagranicznym rywalem. Dla popularnego „Gamera” będzie to już piąty pojedynek dla Federacji, podopieczny Andrzeja Kościelskiego nie tylko nie przegrał jeszcze w KSW, ale nie oddał żadnemu rywalowi rundy.

Przeciwnikiem Włodarka, trenującego pod okiem znakomitych polskich zapaśników Arkadiusza Kordusa i Mateusza Gucmana, będzie doświadczony rzeszowianin Szymon Bajor (14-5, 4 KO, 9 Sub). Obaj zawodnicy ostatnio pojawili się na gali KSW 28 w Szczecinie, solidarnie wygrywając swoje walki przed czasem, odpowiednio z Michałem Andryszakiem i Kamilem Walusiem.
Przypominamy, że w walce wieczoru wystąpi inny poznaniak Borys Mańkowski (16-5-1, 3 KO, 6 Sub), który w swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półśredniej zmierzy się z Mikhailem Tsarevem (29-4, 8 KO, 19 Sub).

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *