Newsy

KSW 29 – Khalidov, Pudzianowski, Nastula i Materla.

Organizacja KSW na swej stronie podała komunikat, w którym poinformowała fanów o zawodnikach którzy wystąpią w walkach wieczoru na KSW 29 w Krakowie. Będą to Michał Materla, Mamed Khalidov – ci dwaj zawodnicy nie znają jeszcze swych rywali. Na tym etapie jedynie pewne walka to Mariusz Pudzianowski vs. Paweł Nastula.
pudzianowskivsnastula

Federacja KSW pragnie ogłosić uczestników trzech walk wieczoru ostatniej gali KSW w tym roku – KSW 29, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Najlepszy zawodnik MMA w Polsce Mamed Khalidov i mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla skrzyżują rękawice z jeszcze nieogłoszonymi rywalami. Przeciwnicy obu gwiazd KSW w wadze średniej zostaną ogłoszeni już wkrótce.

W pierwszym potwierdzonym pojedynku KSW 29 pięciokrotny mistrz świata strongman Mariusz Pudzianowski zmierzy się z mistrzem olimpijskim w judo i pionierem polskiego MMA Pawłem Nastulą w długo oczekiwanym pojedynku kategorii ciężkiej.
Pojedynek, który Federacja KSW próbowała już zestawić wielokrotnie, wreszcie dojdzie do skutku na ostatniej gali największej organizacji MMA w Europie w tym roku. Pudzianowski wyjdzie do pojedynku po dwóch cennych wygranych nad mocnym rywalami w osobach Seana McCorkle’a i ostatnio w na KSW 27 w maju Oliego Thompsona.
Nastula w ubiegłym roku nieudanie walczył o pas KSW w wadze ciężkiej, przegrywając z Karolem Bedorfem na KSW 24 w Łodzi. Legendarny judoka nigdy jednak nie ukrywał, że pojedynek z „Pudzianem” do jeden z niewielu pojedynków, który wywołuje u niego motywację do dalszych startów.
Dokładna data i lokalizacja KSW 29 oraz informacja o biletach zostaną podane do publiczności w najbliższych dniach.

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *