Newsy

KOK w Gdańsku – Robert Maruszak vs. Michał Wlazło !

Robert Maruszak vs. Michał Wlazło – do tego mega ciekawego pojedynku dojdzie już 17.10.2014 na gali King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku. Niżej znajdziecie oficjalny komunikat.
maruszakvswlazlo

Organizacja International Bushido Federation ma niespodziankę dla polskich sympatyków Sztuk Walki w postaci derbowego pojedynku na zasadach K-1 jaki nastąpi na gali King Of Kings World GP 2014 In Gdańsk w dniu 17-go października. Zmierzą się w niej dwaj tytani wagi ciężkiej: Michał Wlazło z Forfit Gdańsk i Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk. Właśnie fakt, iż obaj są z jednego miasta i reprezentują konkurencyjne kluby będzie miało decydujący wpływ na ich nieugiętą postawę i zaciętość. Gala KOK World GP 2014, da im możliwość porównania umiejętności.
Prezes Donatas Simanaitis bez wahania podpisał kontrakt na tak atrakcyjny pojedynek wywołujący wiele emocji. Robert Maruszak także złożył podpis a zgoda Michała Wlazło da kibicom to czego oczekują – wspaniale zapowiadający się bój. Nie ma co ukrywać, że obaj nie darzą się sympatią i trenowali niegdyś razem. To dodatkowy aspekt nakręcający spiralę emocji. Jej erupcja nastąpi w hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie.
Obaj są wyróżniającymi się postaciami polskiego Kickboxingu i MMA. Michał Wlazło to wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai, czołowy zawodnik polskiej formuły K-1 i uczestnik prestiżowego turnieju Biggers Better transmitowanego do wielu krajów świata przez stację Eurosport. Ma za sobą także zwycięstwa w MMA. Z kolei Robert Maruszak to zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu w 2014 roku i mistrz Polski w Thaiboxingu z 2013. On także walczy w MMA i jest wszechstronnym zawodnikiem.
Na ten pojedynek warto się wybrać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania dwóch gigantów wagi ciężkiej Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!
Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *