Newsy

Gallery Karol Bedorf wypada z KSW 26 – oświadczenie zawodnika.

Jak wiecie Karol Bedorf wypadł z KSW 26 z powodu kontuzji.Na oficjalnej stronie KSW możemy dziś odnaleźć takie oświadczenie Federacji KSW oraz Karola Bedorfa:

Dziś z przykrością musieliśmy ogłosić zmiany, jakie zaszły wa karcie walk gali KSW26. Zgodnie z tym, co pisaliśmy nie będzie nam dane podczas sobotniej gali oglądać Karola Bedorfa, który uległ kontuzji. Przykro nam, gdy zawodnik odnosi kontuzję, lecz niestety taki jest sport. Kilka chwil temu otrzymaliśmy od Bedorfa oświadczenie dotyczące jego absencji i postanowiliśmy się je specjalnie dla fanów upublicznić:
karolbedorf
Szanowna Federacjo KSW,
Kochani Fani,

Z przykrością muszę poinformować, że podczas końcowych przygotowań do sobotniej walki doznałem kontuzji, która uniemożliwia mi wystąpienie w zaplanowanej konfrontacji. KSW 26 okazało się dla mnie zatem pechowe w dwójnasób; po pierwsze; Tim Sylvia odwołał swój występ, na który bardzo czekałem, również z powodu kontuzji; po drugie: chcąc wystąpić dla wielu fanów KSW nie będę mógł tego zrobić.

Kontuzja jakiej doznałem, wiąże się z bezwzględnym zakazem walk przez kolejne tygodnie oraz koniecznością rehabilitacji. Wierzę, że będąc pod opieką właściwych specjalistów moja kontuzja nie wpłynie ani na mój ogólny stan zdrowia, ani na kolejne planowane walki a tym bardziej kolejne zwycięstwa.

Ze swojej strony liczę na wyrozumiałość fanów KSW i ich zrozumienie, że kontuzje są częścią sportowej kariery i wynikają z determinacji jaką wszyscy w sobie mamy po to, żeby walki stały na najwyższym, mistrzowskim poziomie. Liczę na to, że fani nie tylko wykażą się zrozumieniem dla mnie jako Waszego wojownika, ale również dla Federacji KSW, która biorąc odpowiedzialność za zapewnienie najwyższej jakości walk, nie zawsze ma wpływ na to, co się może zadziać podczas przygotowań do treningów.     

Życzę wszystkim zawodnikom gali KSW 26 pięknych walk. Niezależnie od wyniku wszyscy jesteście Zwycięzcami. Kibicom życzę wielkich emocji i pamiętajcie o naszym poświęceniu dla Was. Mam nadzieję, że je doceniacie.

Z poważaniem,
Karol Bedorf

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *