Newsy

Goran Reljic vs. Tomasz Narkun na KSW 32 w Londynie.

Jak podaje Federacja KSW w Londynie doczekamy się rewanżu Gorana Reljicia z Tomaszem Narkunem:

Rewanż za niezwykle wyrównane starcie z KSW 29 pomiędzy Chorwatem Goranem Reljicem (15-4, 5 KO, 5 Sub), a Polakiem Tomaszem Narkunem (10-2, 10 Sub) to kolejne międzynarodowe zestawienie, które uświetni galę KSW 32: Road to Wembley, 31 października w Londynie. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas w wadze półciężkiej należący do Reljica.

Rewanż Goran Reljic vs Tomasz Narkun
Pierwszy pojedynek obu zawodników, który odbył się w ubiegłym roku w Krakowie, był niezwykle wyrównany i po końcowej syrenie obaj zawodnicy podnosili ręce w geście tryumfu. Sędziowie punktowi wskazali wtedy większościowo na 31-latka z Zadaru.

Od tego czasu obaj pojawili się w klatce KSW raz. Reljic znowu nieznacznie wypunktował Słowaka Attilę Vegha na KSW 31 w Trójmieście, natomiast Szczecinianin zapewnił sobie prawo do rewanżu i jednocześnie walki o pas, błyskawicznie poddając Karola Celińskiego na tej samej gali.
Zawodnik Berserkers Team do dzisiaj uważa, że to on wygrał pierwszy pojedynek z obecnym mistrzem. Zapytany o przebieg rewanżu zapowiada – „Skoro pokonałem go już raz, zrobię to po raz drugi na KSW 32 w Londynie i pas wreszcie trafi do prawowitego właściciela”.

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *