Newsy

FEN 8 „Summer Edition” – ruszyła sprzedaż biletów.

Mamy przyjemność poinformować, że ruszyła sprzedaż biletów na galę FEN 8 „Summer Edition”, która 31 lipca 2015 roku odbędzie się w hali „Milenium”, w Kołobrzegu.
Tym razem organizacja „Fight Exclusive Night” umożliwiła fanom sportów walki zakup biletów na swoje najbliższe wydarzenie poprzez dwie sieci sprzedaży Eventim oraz Ticketpro.

FEN 8

Już teraz zakupu można dokonać przez Eventim.pl, natomiast w sieci Ticketpro bilety będą dostępne od przyszłego tygodnia.
Przypominamy, że w walce wieczoru gali FEN 8 „Summer Edition” wystąpi najlepszy polski zawodnik Kickboxingu i jeden z najlepszych na świecie w wadze cruiser, Tomasz Sarara, a przeciwnika Polaka poznamy niebawem.

W jednej z walk MMA zmierzą się Paweł Kiełek z klubu Arrachion Olsztyn i Roman Szymański z Linke Gold Team Poznań. W uniringu podczas wieczoru 31 lipca zobaczymy także świetnego grapplera, Mateusza Rębeckiego z klubu Berserkers Team, Akopa Szostaka z Warszawy, czy Wojciecha “Kulkinio” Janusza reprezentującego klub Berserkers Team Szczecin. Wkrótce przedstawimy kolejne pojedynki, które zostaną rozegrane na gali.

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *