Newsy

David Zawada vs. Borys Mańkowski na KSW 29 w Krakowie.

Utalentowany zawodnik z Niemiec ( polskiego pochodzenia ) David Zawada zawalczy na KSW 29 w Krakowie z Borysem Mańkowskim.
davidzawadavsborysmankowski

“Utalentowany Niemiec polskiego pochodzenia David Zawada (9-1, 6 KO, 2 Sub) skrzyżuje rękawice z posiadaczem tytułu KSW w kategorii półśredniej Borysem Mańkowskim (15-5-1, 3 KO, 5 Sub) w jednej z trzech głównych walk gali KSW 29, 6 grudnia w Krakowie. Pojedynek, będzie pierwszym występem najmłodszego mistrza Federacji KSW od czasu zdobycia przez niego pasa w majowym starciu z Aslambekiem Saidovem na KSW 27.

24-letni Zawada to młodszy brat weterana niemieckiej sceny sportów walki, czterokrotnego uczestnika gal KSW Martina „King Konga” Zawady. Zawodnik o pseudonimie „Sagat” jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników niemieckiego MMA. W dziesięciu zawodowych pojedynkach, reprezentant dusseldorfskiego teamu University of Fighting, wygrywał dziewięciokrotnie, z czego aż osiem razy przed czasem, sześć razy przez nokaut.
Zawada po raz ostatni walczył we wrześniu, notując szybką wygraną nad Sebastianem Rischem. Tym zwycięstwem zapewnił sobie status pierwszego pretendenta do pasa niemieckiej organizacji GMC, który jest w posiadaniu innego zawodnika KSW Rafała Moksa.”

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *