Newsy

Borys Mańkowski zawalczy na KSW 29.

Federacja KSW podała informacje o tym, że Borys Mańkowski stanie do walki na najbliższej gali KSW 29 w Krakowie. Świetnie, że Borys trafił na zdziesiątkowaną kontuzjami kartę walk tej gali. Nie zrekompensuje to fanom braku na tej gali walki Mameda z Drwalem, ale z pewnością choć trochę im to zrekompensuje.
ksw29borysmankowski
“W związku z kontuzjami Tomasza Drwala i Michała Materli, właściciele Federacji KSW Maciej Kawulski i Martin Lewandowski zdecydowali się wzmocnić kartę walk gali KSW 29, mistrzem KSW w wadze półśredniej i wschodzącą gwiazdą polskiego MMA Borysem Mańkowskim (15-5-1, 3 KO, 5 Sub). Najlepszy polski półśredni wystąpi w jednej z trzech głównych starć wydarzenia zaplanowanego na 6 grudnia w Krakowie.
Najmłodszy z posiadaczy tytułów w organizacji, 25-letni Mańkowski powróci do okrągłej klatki po fantastycznym majowym zwycięstwie nad Aslambekiem Saidovem na KSW 27. Reprezentant Ankosu Zapasy poddał w Trójmieście olsztynianina, nie tylko odbierając mu pas w kategorii do 77 kilogramów, ale również rewanżując mu się za swoją jedyną porażkę w ostatnich czterech latach.
Rywal poznaniaka zostanie ogłoszony w najbliższych dniach, podobnie jak przeciwnik Mameda Khalidova w walce wieczoru krakowskiej gali.”

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *