Newsy

Bilety na KSW: Road to Wembley w sprzedaży od poniedziałku.

Rusza sprzedaż biletów na KSW: Road to WembleyNajwiększa organizacja MMA w Europie – Federacja KSW już 31 października zorganizuje swoje pierwsze wydarzenie poza granicami Polski. Bilety na galę KSW: Road to Wembley trafią do sprzedaży w poniedziałek o godzinie 10:00

KSW: Road to Wembley bilety

Przez ponad dziesięć lat KSW zdobywało największe hale widowiskowo-sportowe w Polsce. Przy olbrzymim zainteresowaniu fanów, w tej części Europy odbywały się najbardziej spektakularne wydarzenia w sportach walki na świecie. W setkach pamiętnych pojedynków występowały największe gwiazdy tego sportu w Europie. Teraz nadszedł czas by pokazać galę KSW na żywo kibicom poza granicami kraju.

Historyczne wydarzenie polskiej organizacji odbędzie się w słynnej hali The SSE Arena, Wembley w stolicy Wielkiej Brytanii, a widzowie obejrzą siedem walk głównej karty. Najlepsi zawodnicy Federacji oraz czołowi zawodnicy z Wysp staną w szranki w siedmiu pojedynkach głównej karty walk. Pierwsze nazwiska bohaterów KSW: Road to Wembley poznamy w najbliższych tygodniach.
Pierwsza gala KSW w Wielkiej Brytanii to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *