Newsy

Agnieszka Niedźwiedź w ciąży.

Agnieszka Niedźwiedź informuję za pomocą swego fan paga o tym … że jest w ciąży. Życzymy Agnieszce wszystkiego co najlepsze i czekamy na powrót do MMA.
agnieszkaniedziwedzciaza

Dawno mnie tutaj nie było a to dlatego, że moje życie bardzo się zmieniło. Mogę oficjalnie ogłosić, że zostanę MAMĄ !!! Niestety jestem zmuszona zawiesić swoją karierę, nie mam pojęcia ile potrwa ta przerwa, ale jestem dobrej myśli i liczę na szybki powrót do sportu a przede wszystkim na odzyskanie pasa Cage Warriors Fighting Championship, który od początku powinien należeć do mnie Emotikon smile Pragnę zdementować plotkę, iż ciąża była powodem rezygnacji z ostatniej walki. Powodem była kontuzja żeber, która “na szczęście” mi się przydarzyła, bo o ciąży dowiedziałam się parę tygodni po walce.

Chcę bardzo podziękować tym którzy dalej we mnie wierzą i wspierają, przede wszystkim dziękuję całej ekipie #GanjaMafia, firmie #SpediFracht, firmie #Eurotronic oraz firmie Pit Bull West Coast PL liczę na paczkę z większymi ciuszkami bo stare coraz ciaśniejsze

Podobne wpisy - zobacz koniecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *